Oprawy stropowe LED – zastosowanie

Oprawy stropowe LED służą do oświetlenia punktowego instalowanego w suficie i mogą być zamontowane praktycznie w każdym pomieszczeniu. Sprawdź, jakie oprawy stropowe zastosować, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Oprawy stropowe – zastosowanie

Oprawy stropowe LED cieszą się dużą popularnością i jest to ciekawa alternatywa dla oczek halogenowych. Oprawy sprawdzają się zarówno jako oświetlenie użytkowe, jak i dekoracyjne. Najczęściej wykonane są z tworzywa sztucznego, metalu lub szkła i są dostępne w wielu kolorach, wielkościach i wzorach. Dzięki temu można je zainstalować w pomieszczeniach o różnych aranżacjach. Oczka okrągłe lub kwadratowe świetnie sprawdzą się jako główne oświetleniem salonu. Bardzo dobrze będą również wyglądać w suficie podwieszanym. Oprawy stropowe znajdą także zastosowanie jako oświetlenie schodów w domu oraz na klatkach schodowych.

Oprawy sufitowe dzielą się na stałe i ruchome. Te drugie mają możliwość regulacji kąta padania światła, co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, ponieważ możemy oświetlić to, na czym nam najbardziej zależy. Oświetlenie LED jest energooszczędne i pozwala na zmniejszenie rachunków za prąd. Jednocześnie jest bezpieczne podczas użytkowania, nie przegrzewa się i działa pod niskim napięciem. Wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane oprawy sufitowe, zapewnia użytkowanie przez wiele lat. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy z pewnością wybierze coś do swojego wnętrza i będzie cieszyć się pięknym oświetleniem.